Spawacz tig/monter

30.08.2019 Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie Dodaj do przechowalni

Witam.

Oferuję profesjonalne spawanie stali metodą tig. Spawam głównie stal nierdzewną- gatunek 304, 316, czasami stal czarna, duplex.

Jestem spawaczem i monterem z kilkuletnim doświadczeniem. Posiadam uprawnienia spawalnicze TIG- blachy i rury, pachwinowe, doczołowe. Spawałem między innymi rurociągi, oczywiście z przetopem w środku (praca na browarach), zbiorniki, blachy cienkie i grube, różnego rodzaju konstrukcje, stoły, szafki, ramy, balustrady, uchwyty, części do maszyn i wiele innych. Grubość ścianki spawanych rur- 1,2 mm, 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm itp... Średnice- od kilkunastu milimetrów do ponad metra. Grubość spawanych blach- od pół milimetra do kilku centymetrów. W porównaniu do innych firm wyróżnia mnie to, że spawam precyzyjnie blachy i rury w każdej pozycji- co widać na załączonych zdjęciach moich przykładowych prac, które zamieściłem na mojej stronie internetowej.:-) Oprócz tego zajmuję się cięciem, szlifowaniem, polerowaniem. Mam własną działalność gospodarczą i własny sprzęt.

Mogę wystawiać faktury VAT.

Formy rozliczenia- stawka godzinowa, płatność od zlecenia, sztuki lub styku montażowego. Usługi świadczę również z dojazdem do klienta.

Oczekiwana stawka:

Polska- od 60 zł/h /netto w górę w zależności od warunków i rodzaju pracy/działalność

Z własnym sprzętem- od 65 zł/h/netto

Najlepiej mazowieckie lub okolice.

Zagranica-

- od 25 euro netto/h/działalność/zakwaterowanie

- od 28 euro netto/h/działalność/zakwaterowanie/własny sprzęt

Telefon- 739205477

KAMHUT UMS 

www.kamhut-ums.pl

 

Dane kontaktowe

Kamil Hutkowski
kamhut
739 pokaż numer