Spawacz 131 135 136 141 Monter

26.11.2019 Gdynia, pomorskie Dodaj do przechowalni

Dzień dobry. Mamy wyjście na osobiste kontakty fachowców.


Znalezieni nami kandydaci pracują teraz na przedsiębiorstwach obróbki metalu od prostych konstrukcji  do budownictwa statków i mostów. Obywatelstwo Ukraina, Bialoruś
Mowa pójdzie o spawaczach, monterach,co czyta kreślenia i/lub certyfikowanych pod pewny rodzaj prac

Firma Siła Pracy i Prawa zajmuje się badaniem rynku pracy. Pod zamówienie naszych stałych klientów przeprowadzamy sondaż rynku za kosztem siły roboczej, zależnie od sezonowości, od koniecznego poziomu doświadczenia, od warunków zatrudnienia. Nieustannie przypominamy, że pieniądze nie są głównym czynnikiem, co wpływa na kompletowanie roboczego zespołu.

Oprócz informacyjnych badań, przeprowadzimy kurs nauczania dla waszych współpracowników działu kadrów po zatrudnieniu cudzoziemskich obywateli. Będę towarzyszyły każdego z pracowników od biometrycznego korytarza, do karty pobytu z pełnowartościowym dostępem do rynku pracy.

9 kroków pracy

Zamówienie specjalistów z wskazaniem stałych warunków, poziomu opłaty, formy zatrudnienia (razem) 131,135,136,141 metody, monterów kadłubowych, ślusarzy

Dobór kandydatów zgodnie kryteriów, sprawdzenie na poziom profesjonalizmu, rekomendacji z ostatnich miejsc pracy, wiedzy języków (polski angielski, hiszpański, francuski) (my)

 Sprawdzenie stanu możliwości zatrudnienia i legalnego pobytu zgodnie Ustawodawstwa Polski i EU. (my)

Przedstawienie kandydata, w celu odpowiedniości, form wyrobu pozwoleń na pracę i pobyt (my i wasz dział kadrów)

Próbne egzaminy, meldowanie po miejscu pobytu, skierowywanie do medycznych i innych badań (my zgodnie wami wskazanych współrzędnych). Zatrudnienie.

 Początek pracy do ścisłych terminów, skierowywanie waszego działu kadrów na konieczne działania (w 95 % wypadków - kilka dziesięć minut prace za laptopem bez kolejek urzędowych od was (razem)

Po próbnym terminie opcionalnie przedstawienie do karty pobytu. Uwaga ! Procedura co przewiduje rok czasu nieprzerwanej pracy. (my)

Wystawianie faktury po uzgodnienomy terminu platności, opłata usług firmy wykonawcy

Towarzyszenie i nadzór. Późniejsza współpraca

Opłata usług jednorazowa, dla stałych partnerów – restrukturyzacja. Terminy i warunki opłat zależą od ilości koniecznych współpracowników. Możliwości ich zorganizować do koniecznych terminów

Teraz glowny zasób ludzi wam jest dostępny. Zostaje tylko poprawnie rozstawić fachowców zgodnie biznes planu rozwoju przedsiębiorstwa.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu Alex Vasylyshyn +48 729 271 848

Siła Pracy i Prawa NIP 9581701883   Miętowa 3  81-589 Gdynia
https://www.linked.in/729271848

Dane kontaktowe

Alex Vasylyshyn
pl729271848
729 pokaż numer