Rynek pracy

Sprawdź najnowsze dane z rynku pracy spawaczy w Polsce oraz w wybranych krajach europejskich. Analizujemy polski rynek pracy spawaczy, prezentując kierunki rozwoju i specjalizacji branży. Stale utrzymujące się zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu spawania, sprawia, iż branża spawalnicza to bardzo atrakcyjne miejsce pracy. Strefa-spawania.pl to obszerna baza ofert pracy przeznaczona tylko i wyłącznie dla branży spawalniczej. U nas znajdziesz aktualne i atrakcyjne oferty pracy w kraju i za granicą. Polecamy oferty dla spawaczy o różnych specjalizacjach, w tym dla spawaczy MIG, MAG, TIG, MMA. Sprawdź prognozy dot. rynku pracy. Zobacz jakie wymagania stawiane są obecnie spawaczom, a także na czym polega specyfika pracy spawalniczej.

Czy robotyzacja przemysłu jest zagrożeniem dla pracy ludzi?

Czy robotyzacja przemysłu jest zagrożeniem dla pracy ludzi?

Rynek pracy

Polska od dawna zmierza ku zachodnim standardom w kwestii rozwoju technologicznego przemysłu.

Praca spawacza podwodnego

Praca spawacza podwodnego

Rynek pracy

Duże pieniądze, ekstremalne warunki, wymagające zlecenia…. Takie zachęty często przyciągają młodych adeptów spawalnictwa. Czy jednak zawód spawacza podwodnego to praca dla każdego?

Rynek pracy spawaczy na Śląsku

Rynek pracy spawaczy na Śląsku

Rynek pracy

Prognozy na rok 2017 jednoznacznie potwierdzają ogromne zapotrzebowanie na pracowników w branży spawalniczej. Sprawdź wyniki badań 'Barometr zawodów 2017' i zobacz, w których śląskich powiatach występuje największe zapotrzebowanie na spawaczy.