VORRICHTER Vorarbeiter ab 3500€netto+Zimmer

22.06.2020 Oberhausen, NRW Dodaj do przechowalni

Pracodawca:

Nasza firma niemiecka GmbH, Bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej. Siedziba główna w Niemczech, umowa przez Internet lub w biurze. Praca północne Niemcy, zatrudnienie bezposrednio do naszej FIRMY.

Stanowisko: VORRICHTER Vorarbeiter ab 3500€netto+Zimmer

Opis stanowiska:

+Deutsch kommunikativ+, gut oder sehr gutes kenntnisse +osoby z doświadczeniem zawodowym, +Instalacje przemysłowe, +praca stała, +znajomość rysunku izometrycznego konieczna! +Rafineria/chemiczne zakłady, itp obiekty przemysłowe +mile widziane SCC/VCA, kolnierze, flange itp.

Wymagania:

- język niemiecki, od 18€-25€ netto na reke, na czysto, zalezy od kwalifikacji, najlepiej - świadectwa pracy/ rekomendacja od bylych pracodawcow mile widziane - wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni!!! - auto do ustalenia - urlop elastyczny dla kazdego - brak zeit konta wyslac CV aktualne opisem gdzie i co ostatnio sie montowalo! pracaniemcy@int.pl Kontakt po przeslaniu dokumentow! Handy/Komorka +49 179 42 19 146 auf Deutsch!

Oferujemy:

* bezposrednio zatrudnienie w naszej firmie! firma niemiecka, * pełna obsługa w języku polskim, * brak zeit konta * Stawka od 18€-25€ netto na godzine, na czysto, na rękę. * Zaliczki 500-1000 € po 1-2 tygodniach pracy * wyplata do 20 dnia nastepnego miesiac na konto walutowe. * Mieszkanie opłacone przez naszą firmę * pokoje 1 lub 2 osobowe * kuchnia, lazienka, wifi, do 25 km max.

Dane kontaktowe

Piotr pracaniemcy