TRASER PROFILOWY - do przyuczenia

09.05.2019 Gdańsk, pomorskie Dodaj do przechowalni

Możliwość przyuczenia oraz zdobycia cennego doświadczenia na stanowisku TRASER PROFILOWY.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

trasowanie kształtowników (profili)

trasowanie linii samo prostujących

MILE WIDZIANE:

doświadczenie

umiejętność czytania rysunku technicznego

OFERUJEMY:

pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce

pracę w ciekawym i dynamicznym zespole

możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń

bogaty pakiet socjalny (między innymi dofinansowanie do przedszkoli / żłobków oraz "wczasy pod gruszą")

stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę oraz nowy system wynagrodzeń

DODATKOWE INFORMACJE:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt pod numerem telefonu
58 769 16 40 lub 508 - 008 – 039 bądź przesłanie CV podając w tytule nazwę stanowiska: "TRASER PROFILOWY - do przyuczenia", na adres e-mail: rekrutacja@gdanskshipyard.pl .

Dane kontaktowe

rekrutacja
(58 pokaż numer