TIG 141 rury j. NIEMIECKI od 3500€netto+POKOJ

22.06.2020 Oberhausen, NRW Dodaj do przechowalni

Nasza firma niemiecka GmbH, Bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej. Siedziba główna w Niemczech, umowa przez Internet lub w biurze. Praca północne Niemcy, zatrudnienie bezposrednio do naszej FIRMY.

Stanowisko: TIG 141 rury j. NIEMIECKI od 3500€netto+POKOJ

Opis stanowiska:

spawanie rur czarnych i bialych, TIG 141, HL045! trzeba dobrze spawac oba rodzaje, bez ale... pozycja też wymuszona i rentgen minimum25%, próbki na miejscu. Instalacje przemysłowe! wyslac CV aktualne opisem gdzie i co ostatnio sie spawalo! certyfikaty spawalnicze dolaczyc! tytul maila: tig mit deutsch pracaniemcy@int.pl Kontakt po przeslaniu dokumentow! Handy/Komorka +49 179 42 19 146

Wymagania:

Certyfikaty spawalnicze, najlepiej aktualne/rozpatrywane w 1 kolejnosci. Aktualne tzn. pieczątka na dole certyfikatu co pół roku, koszta u polskiego spawalnika okolo 100 zł! Praca zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz Doswiadczenie od 2 lata ciaglego spawania rur. Brak mozliwosci przyuczenia/praktyki, Zaraz po kursie odpada; Przerwa w spawaniu dłużej niż pół roku też odpada NIEMIECKI A1-A2/komunikatywny minimum!

Oferujemy:

Stawka ustalana indywidualnie od 18€ netto pro Stunde! na czysto, na rękę. Zaliczka 1000 €, wyplata do 20 na konto walutowe. Mieszkanie opłacone przez naszą firmę, pokoj, Wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni brak zeit konta/brak banku godzin auto do ustalenia dieta 40-60 € za każdy dzień kilometrówka

Dane kontaktowe

Piotr Creo
pracaniemcy