Technolog procesu spawania laserowego

18.02.2020 Łódź, łódzkie Dodaj do przechowalni

Obecnie do współpracy poszukuję eksperta w dziedzinie spawania laserowego stali nierdzewnej.

Lokalizacja: płd.-wsch. część woj. łódzkiego

Zakres obowiązków:

- tworzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej,
- opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w procesie produkcji,
- nadzór i optymalizacja procesów spawalniczych,
- przeprowadzanie prób technologicznych dla nowych ustawień,
- rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych,
- wystandaryzowanie procesów technologicznych i produkcyjnych

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
- doświadczenie w sektorze metalurgicznej produkcji dla branży gastronomicznej, medycznej lub wypozażenia wnętrz
- Posiadanie eksperckiej wiedzy w zakresie obróbki stali nierdzewnej i robotów spawalniczych
- Doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu procesów wdrażania technologii obróbki stali nierdzewnej
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferta dotyczy:

- współpracy na zasadach umowy o pracę lub kontraktu B2B

- elastycznych terminów realizacji projektu dostosowanych do potrzeb i wymagań kandydata

Dane kontaktowe

Katarzyna Kołuda
katarzyna.koluda
661 pokaż numer