Spawaczy MAG - Austria

28.11.2018 Wiedeń, Wiedeń Dodaj do przechowalni

Obecnie dla naszego austriackiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
Spawacz MAG

Lokalizacja: Austria
Start: od zaraz

Obowiązki:
- spawanie MAG

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy
- minimum dobra komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- wymagane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
- sprawność fizyczna

Oferujemy:
- austriacka umowa o pracę
- wynagrodzenie:
- stawka: 10-15 €/h (zależne od doświadczenia)
- zwroty kosztów dojazdu
- dodatkowe pensje 13 i 14

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres:
joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl
w tytule maila prosimy o wpisanie "Spawacz - imię i nazwisko"

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: ' Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia".

Dane kontaktowe

Joanna Rodziewicz
joanna.rodziewicz
514 pokaż numer