Spawacz Tworzyw Sztucznych Niemcy - Niemiecka umowa o pracę

24.03.2017 Fulda, Hesja Dodaj do przechowalni

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz  ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje w zawodzie:

Spawacz tworzyw sztucznych

Opis stanowiska:

      -       spawanie tworzyw sztucznych

      -       składanie oraz łączenie elementów według rysunku technicznego

      -       szlifowanie / obróbka spoin oraz elementów

      -       kontrola jakości spoin

      -       praca w systemie 2 zmianowym

Oferujemy:

Wymagania:

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz skany uprawnień wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy: rekrutacja@soberka.pl

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska 'Spawacz tworzyw sztucznych'

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

numerami telefonów: +48 34 35 02 159, +48 884 375 335 lub na www.soberka.pl

Dane kontaktowe

Pośrednictwo Pracy biuro
343 pokaż numer