Spawacz tworzyw sztucznych

31.05.2019 Szczecin, zachodniopomorskie Dodaj do przechowalni

Prowadzimy ciągłą rekrutacje na stanowisko spawacz tworzyw sztucznych.

Zakres obowiązków:

- spawanie tworzyw sztucznych ( PP, PE, PVC, PVDF)

- przygotowywanie elementów i powierzchni tworzywa do spawania

- czytanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumiewanie się w pracy

- doświadczenie w zawodzie

- prawo jazdy kat. B, własne auto

Zapewniamy:

- bardzo dobre warunki finansowe

- pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

-  zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ( ubezpieczenie w Niemczech )

-  wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Zainteresowane osoby ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: + 48/ 539 940 191 lub e- mailowy: ula@pzstettinmail.de

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

Ula Piotrowska
ula
539 pokaż numer