Spawacz TIG/WIG 141 pod rentgen/Szwajcaria

27.06.2019 Gdańsk, Pomorskie Dodaj do przechowalni

Welt Job ( Agencja Zatrudnienia nr 15597) oferuje pracę w Szwajcarii na stanowisku: Spawacz TIG/WIG 141 pod rentgen

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe jako spawacz
- komunikatywna znajomość niemieckiego ( warunek konieczny)

- mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

-dobra znajomość rysunku technicznego

Obowiązki:

- spawanie rur metodą TIG/WIG 141 pod rentgen

Oferujemy:

- zarobki: 20 064 brutto pln – 23 104 brutto pln ( przy 40 h pracy tygodniowo)
- szwajcarską umowę o pracę na czas nieokreślony
- pracę od zaraz
- zakwaterowanie zapewnia pracodawca ( koszty zakwaterowania ponosi pracownik)
- możliwe nadgodziny

Aplikacje wraz z poniższą klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail.

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Welt Job z siedzibą w Gdańsku w celu przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji z zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Welt Job moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Dane kontaktowe

Anna Daniło-Wosek
info
792 pokaż numer