Spawacz TIG/MIG/MAG (VWS/04/19)

04.04.2019 Opole, opolskie Dodaj do przechowalni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

SPAWACZ TIG/MIG/MAG

Miejsce pracy: Aalter

Opis stanowiska:

Spawanie konstrukcji, kotłów, zbiorników ciśieniowych dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego i petrochemii.
Spawanie metodą TIG oraz MIG/MAG.
Średnica rur od 900 do 1600mm.
Grubość materiału od 8 do 14 mm.
Materiał: stal węglowa.

Wymagania:

Doświadczeniena stanowisku spawacza metodami TIG oraz MIG/MAG.
Podstawowa znajomość języka angielskiego.
Własny samochód - mile widziany.
Solidność, dyspozycyjność, samodzielność.

Oferujemy:

Pracę na okres 3 miesięcy.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!
Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.
APLIKUJ TUTAJ!http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/297181/3038/0/

Dane kontaktowe

Weegree Weegree
rekrutacja
775 pokaż numer