Spawacz TIG WIG 141 mit Deutsch bezposrednio ab16€netto+pokoj gratis

11.05.2020 Lewerkusen, NRW Dodaj do przechowalni

Kronos GmbH Oberhausen , prosze nie mylic z 30 innymi kronosami, dzieki. Nasza firma niemiecka GmbH, Bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej. Dokumenty przez Internet, Praca północne Niemcy

Stanowisko: WIG 141 mit Deutsch bezposrednio ab16€netto+++

Opis stanowiska:

Jezyk niemiecki Konieczny! Czarne albo biale RURY! ustalamy przez rozpoczeciem pracy Spawanie rur, TIG 141, HL045! rury tylko rury 'Biale lub Czarne' pozycja też wymuszona i itp. próbki na miejscu. Instalacje przemysłowe! Rafinerie i zaklady chemiczne, stala praca dlatego chca z niemieckim! Aktualne certyfikaty!
Wymagania:

Certyfikaty spawalnicze, tylko aktualne! Szukamy tylko na Tig 141. Praca zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz Doswiadczenie 1-2 lata ciaglego spawania rur. Brak mozliwosci przyuczenia/praktyki, Zaraz po kursie odpada; Przerwa w spawaniu dłużej niż pół roku też odpada, spawacze balustrad prosze dac sobie spokoj! to nie rurki na poreczy! dzieki.
Oferujemy:

Stawka od 16€ netto pro Stunde! Ze znajomościa jezyka niemieckiego na czysto, na rękę. Zaliczki 500-1000 €, wyplata do 20 na konto walutowe. Mieszkanie opłacone przez naszą firmę Wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni!!! wyslac CV aktualne opisem gdzie i co ostatnio sie spawalo! certyfikaty spawalnicze dolaczyc! p.les@kronos-montage.de w temacie wiadomosci: TIG/WIG z niemieckim Kontakt po przeslaniu dokumentow! Handy/Komorka +49 179 42 19 146 auf Deutsch!

Dane kontaktowe

Piotr Creo
p.les

Aplikuj teraz

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3