SPAWACZ TIG - SZWAJCARIA

25.07.2018 Aargau, Aargau Dodaj do przechowalni

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych szwajcarskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku SPAWACZ.

Miejsce pracy: Szwajcaria

Zakres obowiązków:

Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele zleceń od różnych pracodawców.

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku

Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Uprawnienia spawalnicze

Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd

Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę

Odpowiedzialność, dokładność

Oferujemy:

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)

Umowę o pracę ze szwajcarskim pracodawcą

Zakwaterowanie

Ubezpieczenie

Stałą opiekę polskiego koordynatora

Pomoc w organizacji wyjazdu

Wyślij CV na adres info@abcwork.eu

Pamiętaj, aby wpisać nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Prosimy o załączenie klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.'

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.'

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Dane kontaktowe

info
570 pokaż numer