Spawacz TIG (stal nierdzewna)

19.11.2019 Elbląg, warmińsko-mazurskie Dodaj do przechowalni

Zatrudnimy spawaczy z doświadczeniem w spawaniu stali nierdzewnej do elbląskiej firmy produkującej armaturę spożywczą. Szukamy specjalistów z całej Polski!

oferujemy:

- atrakcyjną stawkę godzinową dostosowaną do umiejętności i doświadczenia

- bezpłatne zakwaterowanie dla osób spoza Elbląga

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

zadania:

- spawanie metodą TIG stali nierdzewnej

oczekujemy:

- doświadczenia w spawaniu stali nierdzewnej

- min. zawodowego wykształcenia

- skrupulatności i zaangażowania

- gotowości do pracy min. 50h w tygodniu

- mile widziane uprawnieni TIG 141

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń lub wyślij SMS o treści SPAWACZ na 729 286 958. Oddzwonimy!

Dane kontaktowe

Agnieszka Ryniec
a.ryniec
729 pokaż numer