Spawacz TIG - praca w Niemczech bez znajomości jezyka

07.12.2018 Lipsk, Niemcy Dodaj do przechowalni

Poszukujemy Spawaczy TIG
Lokalizacja: okolice Lipska

Rozpoczęcie pracy: 15 stycznia 2019

Zakres obowiązków:
– Spawanie rur i rurociągów ze stali czarnej i szlachetnej, o roznych srednicach i grubosci scianek

Wymagania:
– Doświadczenie w spawaniu rur i rurociągów
– Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem
– Rzetelność i sumiennosc

Oferujemy:
– Niemiecką umowę o prace na pełny etat
– Wynagrodzenie na godzinę 13,00 € netto
– Możliwość nadgodzin
– Organizacja zakwaterowania
– Opiekę osoby mówiącej w języku polskim
– Długoterminową współpracę

Chętnych prosimy o wysłanie CV wraz z posiadanymi certyfikatami na adres: job@wbd-gruppe.pl można zgłaszać się grupowo, zespoły monter + spawacz mile widziane
Kontakt telefoniczny: +49 349 04 30 51 25

Dane kontaktowe

job
+48 pokaż numer