SPAWACZ TIG - NORWEGIA

19.06.2019 Tarnow, małopolskie Dodaj do przechowalni

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak selekcja i rekrutacja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY.

Na potrzeby realizacji projektu poszukujemy osób na stanowisko: SPAWACZ TIG

Zakres obowiązków :

- Spawanie elementów i konstrukcji stalowych
- Czytanie rysunku technicznego.

Gwarantujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
- Wysokie wynagrodzenie (zatrudnienie na norweskich warunkach).
- Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych.
- Opiekę koordynatora.
- Transport, wyżywienie, zakwaterowanie

WYMAGANIA

- Min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku spawacza.
- Doświadczenie w spawaniu metodą TIG
- certyfikat TUV lub DNV  mile widziane
- komunikatywny język angielski
- Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.
- Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy.
- Sumienność,dokładność i samodzielność.
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

WYMAGANE DOKUMENTY

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV oraz kopii certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: praca@yabimo.com
W temacie e-mail prosimy podać nazwę stanowiska
Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:
Obowiązkowo:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Opcjonalnie:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

Dane kontaktowe

praca