Spawacz TIG Niemcy

08.03.2019 Piotrków Trybunalski, łódzkie Dodaj do przechowalni

Firma Skilled Staff Solution Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Agencja Zatrudnienia Skilled Staff Solution Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 19190.

Aktualnie dla swojego partnera w Niemczech poszukuje osoby na stanowisko:

Spawacz TIG

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO (A2, B1)
MIEJSCE PRACY:  Badenia-Wirtembergia - Waiblingen
GODZINA: brutto 16€
ZAKWATEROWANIE: 0 € miesiąc
MIESIĘCZNY CZAS PRACY: 168 godz - możliwość nadgodzin

Opis stanowiska

praca na podstawie rysunku technicznego

spawanie kotłów parowych i konstrukcji rurociagów metodą TIG

obróbka ślusarska spawanych elementów

Wymagania

doświadczenie w spawaniu konstrukcji i/lub kontenerów i/lub kotłów, zbiorników metodami TIG 141 i/lub MAG 135

Minimum wykształcenie zawodowe,

aktualne uprawnienia spawalnicze TUV

znajomość rysunku technicznego

motywacji do podjęcia pracy na terenie Niemiec

podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

umowa o pracę

bezpłatne zakwaterowanie

pracę przy ciekawych projektach

stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy

pomoc w organizacji wyjazdu

stała opieka koordynatora

Dane kontaktowe

rekrutacja