SPAWACZ TIG / MAG / ELEKTRODA

18.03.2020 Konin, wielkopolskie Dodaj do przechowalni

Firma INDMONT została założona w roku 2008. Jej główna siedziba znajduje się w Krakowie. Firma posiada ponadto oddział terenowy w Koninie. Od wielu lat przedsiębiorstwo specjalizuje się w świadczeniu usług montażowych na rzecz przemysłu ciężkiego przede wszystkim na terenie Niemiec jak również w innych krajach Unii Europejskiej.

INDMONT kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz  przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pracy.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: SPAWACZ TIG / MAG / ELEKTRODA

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

spawanie remontowe, warsztatowe, prefabrykacja, spawanie rurociągów

Wymagania:

umiejętność spawania na szczelność

doświadczenie w precyzyjnym spawaniu stali nierdzewnej (rury, rentgen)

aktualne uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatami

znajomość rysunku izometrycznego i technicznego

umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac

mile widziana znajomość języka niemieckiego

brak nałogów

Oferujemy:

umowę o pracę

transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą

warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych

ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach

możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

pracę z doświadczonym zespołem pracowniczym w dużym przekroju wiekowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Dane kontaktowe

Artur biuro.konin
725 pokaż numer