Spawacz TIG 2230 do 2770 euro netto

10.07.2019 Kraków, małopolskie Dodaj do przechowalni

Spawacz TIG

Miejsce pracy: okolice Fryburga

Opis stanowiska:

Spawanie kontenerów do granulatu i płynów ze stali nierdzewnej o grubości 2,5 mm, spaw pachwinowy, RTG.

Spawa się gotowe części, spawacze nie muszą niczego składać, to jest zadanie montażu końcowego.

Paca w dużej niemieckiej firmie

Praca od poniedziałku do piątku, możliwa praca w soboty

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza TIG

Umiejętność czytania prostych rysunków technicznych

Gotowość do podjęcia pracy za granicą na 2 miesiące lub dłużej

Własny środek transportu

Oferujemy:

Wynagrodzenie na poziomie 2230 do 2770 EUR netto/mc

Jednorazowy dodatek do wynagrodzenia 300 EUR brutto po przepracowaniu pierwszego pełnego miesiąca

Umowa o pracę

Podatki i ubezpieczenie społeczne regulowane są Niemczech

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Organizację pobytu na terenie Niemiec (w tym organizacja zakwaterowania)

Wynagrodzenie płatne w EUR

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Wysyłając do nas formularz kontaktowy za pomocą przycisku WYŚLIJ wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższymi informacjami:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu oraz załączonych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez W4P Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych potencjalnym

pracodawcom lub podmiotom pracującym z W4P Sp. z o.o. do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Administratorem podanych danych jest W4P Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 31-511, ul. Rakowicka 10 B/4.

Celem przetwarzania danych osobowych jest przeprowadzenie obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych ustawach szczegółowych przetwarzane będą w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzane będą na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, która została wyrażona poprzez wysłanie swojego zgłoszenia rekrutacyjnego, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenie obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, jednak nie dłużej niż do czasu cofnięcia wyrażonej przez kandydata zgody.

Dane zostały

podane dobrowolnie i kandydatom do pracy przysługuje prawo do: dostępu do treści swoich danych osobowych, uzyskania ich kopii, poprawiania swoich danych osobowych, usunięcia tych danych, Ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia

podanych danych do innego administratora danych. W tym celu prosimy o kontakt na adres biuro(at)w4p.com.pl. Kandydatom przysługuje również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznają że dane zostały przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. Administrator danych nie przekazuje Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Dane kontaktowe

Grzegorz hr.manager