SPAWACZ TIG 141 - ZBIORNIKI STAL NIERDZEWNA

23.03.2020 Grensbach, Mittlerer Oberrhein Dodaj do przechowalni

Pilnie poszukujemy SPAWACZA TIG 141 do pracy na terenie Niemiec. Praca od zaraz!

Zakres zadań:

- spawanie zbiorników ze stali nierdzewnej,
- spawanie pod rentgen,
- spawanie w tandemie,
- praca na hali,
- mile widziane umiejętności ślusarskie.

Oferuję:

- polska umowę o pracę, stawkę godzinową - 14 euro netto lub pracę na działalności gospodarczej  - stawka 21 euro, minimum 220 h do przepracowania,
- wyjazd od zaraz,
- projekt długofalowy,
- opłacony dojazd i zapewnione zakwaterowanie,
- możliwość brania zaliczek,
- nie jesteśmy Agencją Pracy tylko bezpośrednim pracodawcą.

Oczekuję:

- doświadczenia w spawaniu zbiorników ze stali nierdzewnej metodą TIG 141,
- mile widziane umiejętności ślusarskie,
- mile widziany własny samochód - zwracamy koszty za paliwo.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu 512 097 096 badź przesłanie CV na adres: rekutacja@p-weld.pl.

Dane kontaktowe

rekrutacja