SPAWACZ TIG 141 RURA BIALA I CZARNA, RENTGEN, j. pl

22.06.2020 Oberhausen, NRW Dodaj do przechowalni

Nasza firma niemiecka GmbH, Bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej. Siedziba główna w Niemczech, umowa przez Internet lub w biurze. Praca północne Niemcy, zatrudnienie bezposrednio do naszej FIRMY. Spawacz Tig 141, rura biala i czarna, rentgen koniecznie! j. polski

Stanowisko: TIG 141 RURA BIALA I CZARNA, RENTGEN, j. pl

Opis stanowiska:

SPAWACZ TIG 141 NIEMCY RURA BIALA I CZARNA, RENTGEN KONIECZNIE! J. POLSKI Opis stanowiska: spawanie rur czarnych i bialych, rentgen! TIG 141, HL045! trzeba dobrze spawac oba rodzaje, bez ale... rura czarna i biala pozycja też wymuszona i rentgen minimum 25%-100%, próbki na miejscu. Instalacje przemysłowe! Wymagania: Certyfikaty spawalnicze, aktualne!! TUV. Aktualne tzn. pieczątka na dole certyfikatu co pół roku, koszta u polskiego spawalnika okolo 100 zł! Praca zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz Doswiadczenie od 2 lata ciaglego spawania rur. Brak mozliwosci przyuczenia/praktyki, Zaraz po kursie odpada; Przerwa w spawaniu dłużej niż pół roku też odpada j. polski,

Wymagania:

Oferujemy: Stawka 17€ netto na godzine! na czysto, na rękę. Zaliczka 1000 €, wyplata do 20 na konto walutowe. Mieszkanie opłacone przez naszą firmę, pokoj, brak zeit konta/brak banku godzin auto do ustalenia dieta 40-60 € za każdy dzień kilometrówka wyslac CV aktualne opisem gdzie i co ostatnio sie spawalo! certyfikaty spawalnicze dolaczyc! tytul maila: tig j. polski pracaniemcy@int.pl

Oferujemy:

Kontakt po przeslaniu dokumentow! Handy/Komorka +49 179 42 19 146 jezeli masz sprecyzowane pytania? jako firma nie nie tzn nie! gewerba auch nein!!!

Dane kontaktowe

Piotr pracaniemcy