Spawacz Tig 141, j.pl od 3500€ netto+nocleg, Niemcy

14.02.2020 Hamburg, NRW Dodaj do przechowalni

Pracodawca:

Nasza firma niemiecka GmbH, Bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej. Siedziba główna w Oberhausen , DE Dokumenty przez Internet, Praca północne Niemcy
Stanowisko: spawacz Tig 141, j.pl od 3500€ netto+nocleg

Opis stanowiska:

Aktualne od polowy lutego! Praca Niemcy , cale Szukam zawodowca do spawania rur, Tylko spawacz TIG 141, HL045! rury tylko rury 'Biale lub Czarne' pozycja też wymuszona i rentgen 25%, próbki na miejscu. Instalacje przemysłowe! Rafineria albo chemiczne zakłady, fabryki itp
Wymagania:

Certyfikaty spawalnicze, jeżeli są nieaktualne można aktualizować na koszt naszej firmy. Szukamy tylko na Tig 141. Spawanie rur. Praca zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz Doswiadczenie 1-2 ciaglego spawania rur. Brak mozliwosci przyuczenia/praktyki, Zaraz po kursie odpada; Przerwa dłużej niż rok też odpada
Oferujemy:

Bez znajomości jezyka niemieckiego od 16€ Ze znajomościa jezyka niemieckiego od 17-20€ Kwoty netto w euro, na czysto, na rękę. Zaliczki 500-1000 €, wyplata do 20 na konto walutowe. Mieszkanie Opłacone przez naszą firmę Również system rotacyjny, elastyczny czas urlopowy. Wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni luty 2020 wyslac CV aktualne opisem gdzie i co ostatnio sie spawalo! certyfikaty. p.les@kronos-montage.de Kontakt po przeslaniu dokumentow
Kraj: Niemcy

Dane kontaktowe

Piotr Creo
p.les