SPAWACZ TIG 141, J.niemiecki 18-20€netto++

14.05.2020 Lewerkusen, NRW Dodaj do przechowalni

Kronos GmbH Oberhausen, prosze nie mylic z 30 innymi kronosami, dzięki. Nasza firma niemiecka, bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej, dokumenty przez Internet, pełny pakiet socjalny, darmowe kwatery, Praca całe Niemcy, stałe zlecenia

Stanowisko: SPAWACZ TIG 141, J.niemiecki 18-20€netto++pokoj gratis

Opis stanowiska:

Spawacz Tig 141, j. niemieckim, Wig-Schweißer, rura biala i czarna, obie trzeba spawac. Opis stanowiska: spawanie rur, chempark, TIG 141, HL045! rury tylko rury 'Czarne' i białe, trzeba dobrze spawac oba rodzaje, bez ale... pozycja też wymuszona i rentgen 25%, próbki na miejscu. Instalacje przemysłowe!

Wymagania: Certyfikaty spawalnicze, tylko aktualne! Szukamy tylko na Tig 141. Praca zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz Doswiadczenie od 2 lata ciaglego spawania rur. Brak mozliwosci przyuczenia/praktyki, Zaraz po kursie odpada; Przerwa w spawaniu dłużej niż pół roku też odpada NIEMIECKI A2/komunikatywny kazda z osob, koniecznosc! Kazda osoba musi znac jezyk, w parach nie przejdzie!

Oferujemy: Stawka od 18€ netto pro Stunde! na czysto, na rękę. Zaliczki 500-1000 €, wyplata do 20 na konto walutowe. Mieszkanie opłacone przez naszą firmę Wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni!!! wyslac CV aktualne opisem gdzie i co ostatnio sie spawalo! certyfikaty spawalnicze dolaczyc! p.les@kronos-montage.de Kontakt po przeslaniu dokumentow! Handy/Komorka +49 179 42 19 146 auf Deutsch!

Niemcy

Dane kontaktowe

Piotr Creo
robota2000