Spawacz-Monter (Pracownik Tymczasowy)

02.07.2019 Poznań, wielkopolskie Dodaj do przechowalni

Oferujemy pracę u naszego stałego Klienta, w departamencie 67 – Górny Ren.

Główne zadania :

spawanie półautomatem MIG-MAG,

spawanie elementów ze stali,

obróbka elementów przed spawaniem,

kontrola jakości spawu,

montaż,

praca z rysunkiem technicznym.

Oczekiwany profil :

doświadczenia w pracy na stanowisku : SPAWACZA MIG-MAG,

umiejętności czytania rysunku technicznego,

dokładności i precyzja w wykonywanej pracy,

umiejętności pracy w zespole,

mile widziane prawo jazdy kat. B,

mile widziane własne auto ( możliwe dojazdy do pracy – zwracamy koszty dojazdu).

Pracując z nami gwarantujemy:

polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,

stawkę godzinową: 14 euro brutto,

+ 10% stawki godzinowej - zaliczka za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),

+ 10% stawki godzinowej - premia końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),

nadgodziny kalkulowane tygodniowo:

- od 36 godziny w tygodniu: + 25 % stawki podstawowej,

- od 44 godziny w tygodniu: + 50 % stawki podstawowej,

dodatek żywieniowy: 4 € za przepracowany dzień,

możliwa premia miesięczna za efektywność, zaangażowanie i umiejętności kandydata uznawana indywidualnie przez Pracodawcę,

bezpłatne zakwaterowanie,

bezpłatny przejazd do Francji oraz powrót z kontraktupo zakończeniu misji.

Dane kontaktowe

Żaneta Gałka
zaneta.grzeskiewicz-galka
785 pokaż numer