Spawacz MIG/TIG Niemcy

06.12.2018 okolice Stuttgartu, Niemcy Dodaj do przechowalni

Poszukujemy Spawaczy MAG/TIG
Lokalizacja: Hausach

Zakres obowiązków:
- Spawanie cienkich blach ze stali stali szlachetnej

Wymagania:
- Doświadczenie kilkuletnie jako spawacz

135 P BW FM5 S s2.0 PA ss gb

135 P FW FM5 S t2.0 PB sl

141 P BW FM5 S s2.0 PA ss gb

141 P FW FM5 S t2.0 PF sl
- Umiejętne czytanie rysunku technicznego
- Język niemiecki w stopniu podstawowym
- Prawo jazdy oraz własne auto do dyspozycji

Oferujemy:
- Niemiecka umowę o prace wraz z wszystkimi świadczeniami socjalnymi
- Stawka na godzinę 14,00€ netto
- Organizujemy zakwaterowanie
- Praca na pełny etat (ewentualne nadgodziny)
- Opiekę osoby mówiącej w języku polskim

Chętnych prosimy o przesyłanie CV wraz z posiadanymi certyfikatami pod adres: job@wbd-gruppe.pl

Kontakt telefoniczny: +49 349 04 30 51 25

Dane kontaktowe

job
+49 pokaż numer