Spawacz MIG/MAG; TIG

23.07.2020 Lubin, dolnośląskie Dodaj do przechowalni

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie 59-300 przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na stały rozwój i poszerzamy swoje kompetencje oraz możliwości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG; TIG

Opis stanowiska:

- prace spawalnicze na podstawie rysunku technicznego,

- obróbka materiału,

Wymagania:

- doświadczenie w przemyśle,

- ważne certyfikaty,

- umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,

- brak przeciwwskazań do prac na wysokości,

- dyspozycyjność, sumienność, dokładność,

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- stałą współpracę (umowa o pracę lub B2B),

- zakwaterowanie, dojazd do pracy, narzędzia i odzież po stronie pracodawcy.

Dane kontaktowe

Ewelina Wieczorek
e.wieczorek
602 pokaż numer