Spawacz MIG/MAG

17.01.2018 Ostrach, Baden-Wurtemberg Dodaj do przechowalni

Firma Sepona GmbH poszukuje

2 Spawaczy Metodą  MIG MAG

chętnych do pracy w Ostrach 88356, Niemczech.

Zakres obowiązków:

- spawanie średnich i wielkich elementów na podstawie rysunków technicznych,

- umiejętność spawania blach oraz rur,

- praca na hali od 06.00 do 16.00

Oferujemy:

- Ponad taryfowe stawki oraz diety za każdy  przepracowany dzień,

- Dodatki świąteczne i urlopowe

- Punktualne wynagrodzenie

- Umowę (w języku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich

- Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne

- Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych

- Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym

- opiekę polskojęzycznego konsultanta

- pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania

Wymagania

- znajomość j.niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikacje w pracy,

- udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku,

- certyfikaty spawalnicze, nie muszą być aktualne

- prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane)

- punktualność,

- osobom z problemem alkoholowym odradzamy aplikowanie!

Osoby posługujące się przynajmniej komunikatywnym j.niemieckim, posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt

pod numerem tel. +49-341 22 45 88 30 (mówimy po polsku!)lub mailowo na adres bewerbung@sepona.de

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Poszukiwani są zarówno wykwalifikowani pracownicy jak i pomocnicy.

Sepona GmbH

Leipzig

Dane kontaktowe

Sepona Personal
bewerbung
+49 pokaż numer