SPAWACZ MIG MAG TIG NA STALE PRACA DLUZEJ NIZ ROK W BERLIN ROSTOCK SCHWERIN OD 2300€ NETTO+ GRATIS MIESZKANIE

02.11.2018 Berlin, Zagranica Dodaj do przechowalni

O naszej firmie

Konkretna dla konkretnych,
bezposrednie zatrudnienie w firmie niemieckiej!!!

Firma niemiecka  zatrudni BEZPOSREDNIO
na stala umowe, umowa niemiecka na czas nieokreslony,
pelny pakiet socjalny,

Opis stanowiska

1) Zlecenie
- Apparate und Behälterbau
- Einsatz bis zu 18 Monate
- Gültige MAG Zeugnisse
- Qualitätslevel hoch
- Vorschweißen

2) Zlecenie
* MAG / WIG Schweißer
* MAG - Schweißer für Anbau von Flanschen
* UP - Schweißer
* Mitarbeiter die Biegen und Walzen lönnen / Biegen und Walzen von großen Bauteilen - Blechtafeln
Im Anhang findet Ihr die Zeugnisse MAG / E / UP. So sieht der Idealfall aus.
121

Mile widziane doswiadczenie: spawanie pod Rentgen!

Wymagania

Wymagane doswiadczenie! TAK
Jezyk niemiecki - komunikatywny! dobry, bardzo dobry TAK
Prawo jazdy kategorii B i własny samochód konieczny TAK
Aktualne CV swiadczy o Tobie!

Nasza oferta

Oferujemy
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich/ zaliczki co tydzien 300-400 €
• Pełen pakiet socjalny niemiecki zagwarantowany
• Dodatek za nadgodziny oraz pracę w niedzielę i święta
• Wypłacanie zaliczek co tydzien
  2300€ netto +Firma oplaca mieszkanie
  3000 €netto +Sam oplacasz mieszkanie
• Długotrwałą współpracę, umowa na czas nieokreslony!
• Ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
• Pomoc w uzyskaniu korzystniejszej grupy podatkowej
• Opiekę polskojęzyczna 24 godziny na dobe/
• Pieniadze na ubranie robocze

CV tylko aktualne, ze zgoda na przetwarzanie danych, z dopiskiem:

Spawacz Rostock

piotr@willemsjob.de

robota2000@interia.pl

www.willemsjob.de

Rejestr firmy AG Neuss HRB 92147, DE206174879
+49 01579 234 86 45, wiecej informacji jak mam Twoje CV

Dane kontaktowe

Piotr Creo
robota2000
+49 pokaż numer