Spawacz MIG-MAG (Pracownik Tymczasowy)

22.10.2019 Poznań, wielkopolskie Dodaj do przechowalni

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Stanowisko:  Spawacz MIG-MAG

Miejsce pracy: Francja, Grenade dep.40 Landy (ok 30km od Tuluzy)

Zakres obowiązków:
Spawanie mig-mag części maszyn rolniczych (typu: opryskiwacz do nawozu, opielacz, opryskiwacz do rozpylania nawozów płynnych punktowo lub rzędowo)

strona klienta: www.frema.fr

Wymagania:
-doświadczenie w spawaniu metodą mig-mag,

-dobra znajomość rysunku technicznego.

 Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,

- wynagrodzenie godzinowe 13 euro brutto + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową- pełna stawka z dodatkami- 15,73 euro brutto,

- wynagrodzenie wypłacone do 10tego każdego kolejnego miesiąca,

- opiekę polskiego koordynatora  podczas trwania całego kontraktu,

- zwrot kosztów dojazdów do miejsca pracy,

- zdalne załatwienia wszystkich formalności,

- bezpłatne zakwaterowanie,

- pokrywamy koszty badań lekarskich,

- premia 500 zł brutto za polecenie pracownika

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego'.

Dane kontaktowe

Żaneta Gałka
zaneta.grzeskiewicz-galka
785 pokaż numer