SPAWACZ MIG MAG - NIEMCY

15.05.2019 Biała Podlaska, lubelskie Dodaj do przechowalni

ABC Work (licencja nr 12912) - Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku: SPAWACZ MIG MAG

Oferujemy:

Wynagrodzenie: zależne od doświadczenia i kwalifikacji
Austriackąvumowę o pracę
Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
Zakwaterowanie
Stałą opiekę polskiego koordynatora
Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:

Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Dlaczego ABC Work:

Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
Jesteśmy już 5 lat na rynku
Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@abcwork.eu

Pamiętaj o wskazaniu stanowiska w temacie wiadomości.

Osoba do kontaktu pod numerem telefonu: +48 570 221 444

Prosimy o załączenie klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:000 - pokaż numer telefonu - 4 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.'

Dane kontaktowe

ABC WORK ABC
info
+48 pokaż numer