Spawacz MIG-MAG Niemcy

08.03.2019 Piotrków Trybunalski, łódzkie Dodaj do przechowalni

Firma Skilled Staff Solution Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Agencja Zatrudnienia Skilled Staff Solution Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 19190.

Aktualnie dla swojego partnera w Niemczech poszukuje osoby na stanowisko:

Spawacz MAG
Stuttgart

Obowiązki
Spawanie komponentów do maszyn żniwnych, do budowy pojazdów i maszyn - od prostych części laserowych po skomplikowane zespoły spawalnicze.

Wymagania

doświadczenie 1-3 lata spawania w technice MAG 135, MAG 136

aktualne uprawnienia MIG/MAG

umiejętność czytania dokumentacji technicznej

język niemiecki (mile widziany)

mile widziany własny samochód oraz prawo jazdy kat. B

Oferujemy

umowę o pracę na pełen etat (niemiecka umowa o pracę)

pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku

atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia 2500€-3000€

pomoc w relokacji

Dane kontaktowe

rekrutacja