Spawacz MIG-MAG

08.03.2019 Łódź, łódzkie Dodaj do przechowalni

Praca dla osoby spawacz do przyuczenia!

Mile widziane będzie posiadanie wykształcenia technicznego oraz doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza. Pracodawca jest jednak w pełni gotowy do przyuczenia zarówno praktycznego jak i teoretycznego w tej dziedzinie.

Agencja pracy Skilled Staff Solution dla swojego klienta firmy o ugruntowanej pozycji w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku :

Spawacz
Łódź

Obowiązki

spawanie konstrukcji stalowych do produkcji transformatorów mocy

Wymagania

mile widziane doświadczenie w spawaniu w metodzie 135

mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

nie są wymagane uprawnienia spawalnicze

gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

stabilne wynagrodzenie, zależne od umiejętności i zaangażowania w pracę

możliwość przyuczenia do zawodu

praca w oparciu o umowę o pracę

szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego

pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającym się koncercie produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

bogaty pakiet świadczeń (m.in. opieka medyczna, sport i rekreacja)

Dane kontaktowe

rekrutacja