Spawacz MIG- Aluminium

27.02.2017 Katowice, śląskie Dodaj do przechowalni

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR Sp. z o.o - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

SPAWACZ MIG ALUMINIUM

Miejsce pracy: Francja

Zadania:

Montaż oraz spawanie balustrad, barierek, pomostów, schodów

Wymagania:

Umiejętność spawania metodą MIG aluminium

Umiejętność obróbki blach oraz znajomość prac ślusarskich

Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych

 Oferujemy:

Legalną pracę dla renomowanych firm francuskich

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich

Gwarancję  zakwaterowania

Zwrot kosztów przejazdu Francja-Polska, Polska-Francja (mile widziani kandydaci z własnym autem)

Pomoc przy załatwieniu niezbędnych  formalności

Zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu.

Ubrania robocze

Możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres katowice@akcjajob.pl w tytule wpisując MIG/ALU

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Albedo HR Sp. z o.o.  zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).'

Dane kontaktowe

Magdalena katowice
519 pokaż numer