Spawacz MAG/TIG/Elektroda - Niemcy

15.03.2018 Gorzów Wielkopolski, lubuskie Dodaj do przechowalni

AdWork Sp. z o.o. (Kraz 18388) z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje dla jednego z naszych klientów w Niemczech pracowników na stanowisko

SPAWACZ MAG/TIG/ELEKTRODA

Miejsce pracy: Różne rejony Niemiec

Zakres obowiązków:

- spawanie różnych konstrukcji stalowych (stal czarna i nierdzewna) w zależności od projektu, np. mosty, dźwigi, suwnice, wiatraki ,

- przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy,

Wymagania:

- wykształcenie techniczne,

- doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych różnych gabarytów,

- certyfikaty spawalnicze,

- prawo jazdy kat. B i własny samochód,

- solidne podstawy języka niemieckiego,

Oferujemy:

- prace w różnych rejonach Niemiec,

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą,

- wynagrodzenie 11,5 – 13 euro netto/h,

- bezpłatne zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe).

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie aplikacji na adres mailowy rekrutacja@adwork.com.pl w tytule wpisując SPAWACZ, tel. +48 576563468

Dane kontaktowe

rekrutacja
576 pokaż numer