Spawacz MAG/TIG Niemcy

06.12.2018 Kitzingen, Niemcy Dodaj do przechowalni

Dla naszego wieloletniego klienta dzialajacego w branzy produkcyjnej poszukujemy Spawaczy MAG/TIG.

Miejscowosc: Kitzingen

Zakres obowiązków:
- Spawanie pojemnikow/kontenerow ze stali szlachetnej (cienkie blachy)

- Praca na podstawie rysunku technicznego

- Prace slusarskie (szczepianie komponentow, szlifowanie, mierzenie)

Wymagania:
- Doswiadcyenie w pracy jako spawacz:

135 P BW FM5 S s2.0 PA ss gb

136 P BW FM5 S t2.0 PB sl

141 P BW FM5 S s2.0 PA ss gb

141 T BW FM S t2.0 PF sl

- Język niemiecki na poziomie komunikatywnym

- Zdolnosci manualne

- Dobra kondycja fizyczna

- Chec do pracy na 1 zmiane

Oferujemy:

- Niemiecka umowa o prace na pelny etat

- Wynagrodzenie 14€ netto za godzine pracy

- Organizacje zakwaterowanie

- Opieke osoby mowiacej w jezyku polskim

Zainteresowane osoby prosimy o przesylanie CV wraz z posiadanymi certyfikatami na adres: job@wbd-gruppe.pl

Kontakt telefoniczny: +49 349 04 30 51 25

Dane kontaktowe

job
+49 pokaż numer