Spawacz MAG z j. niemieckim

02.11.2018 Berlin, Brandenburg Dodaj do przechowalni

                                  Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
                                         która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

Miejsce pracy: okolice Berlina

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów zagranicznych poszukujemy osób na stanowisko Spawacza metodą MAG. Firma w Niemczech zajmuje się głównie naprawami samochodów osobowych, ciężarowych, wywrotek, pryczy, dźwigów oraz furgonetek.

Oferujemy:

Obowiązki:

Wymagania:

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 504 293 632 lub przesłania swojego CV na adres e-mail: beata.kreft@polskihr.eu

Dane kontaktowe

Beata beata.kreft
504 pokaż numer