Spawacz MAG (Pracownik Tymczasowy)

02.07.2019 Poznań, wielkopolskie Dodaj do przechowalni

STANOWISKO :                        Spawacz MAG

Rozpoczęcie pracy:                 OD ZARAZ

Miejsce pracy:                         35310 Breal sous Montfort

Główne zadania:

spawanie metodą MAG blach ocynkowanych wykorzystywanych do produkcji naczep, kabin samochodowych

Oczekiwany profil:

umiejętność spawania metodą MAG blachy ocynkoanej

minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

umiejętność czytania rusunku technicznego

podstawowe prace monterskie oraz ślusarskie

 Oferujemy:

polską umowę o pracę na czas określony,

proponowana stawka godzinowa:  13 euro brutto/ h,

firma oferuje ticket do kantyny w kwocie 7,50 eur,

dodatek za pranie odzieży 15,24 eur/ miesiąc

dodatek za brak absencji naliczany po przepracowanych 6 miesiącach  : 42 eur/miesiąc - jeśli kandydat nie opuszczał pracy,

płatne dni świąteczne

+10% dodatek miesięczny (ekwiwalent urlopowy),

+10% premia końca misji,

nadgodziny: naliczane w skali tygodnia, dodatkowo płatne:

- od 36 godziny w tygodniu : +25% stawki godzinowej podstawowej,

- od 44 godziny w tygodniu: +50% stawki godzinowej podstawowej,

bezpłatne zakwaterowanie,

zwracamy koszty przejazdy Polska - Francja - Polska 0,50 gr/1km, na terenie Francji 0,32 euro/ 1km,

pokrywamy koszty za bramki wg przedstawionych rachunków – paragonów,

dopłata za zabranie pasażera 125 zł w jedną stronę- dotyczy przejazdy Polska- Francja-Polska.

Dane kontaktowe

Żaneta Gałka
zaneta.grzeskiewicz-galka
785 pokaż numer