Spawacz MAG

01.07.2019 Gliwice, śląskie Dodaj do przechowalni

Agencja pracy tymczasowej DAKO JOB CENTER prowadzona przez spółki z grupy firm DAKO funkcjonujące w Gliwicach, od ponad 20 lat oferuje pełny zakres usług w ramach nowoczesnej rekrutacji i zarządzania personelem w oparciu o leasing pracowniczy na terenie Niemiec.

Agencja pracy tymczasowej DAKO JOB CENTER. poszukuje osób do pracy na stanowisku SPAWACZ MAG.

Opis stanowiska:

Wymagania:
•    Doświadczenie na ww. stanowisku.
•    Odpowiedzialność  i zaangażowanie w powierzone zadania
•    Umiejętność pracy w grupie.
•    Znajomość rysunku technicznego.
•    Mile widziany samochód – zwracamy koszty dojazdu z miejsca zamieszkania do pracy na terenie Niemiec
•    Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
•    Aktualne CV i dokumenty potwierdzające uprawnienia

Oferujemy:
•    Atrakcyjne wynagrodzenie
•    Umowę o pracę, ubezpieczenie i karta EKUZ
•    Pełne zakwaterowanie.
•    Opiekę polskiego koordynatora.
•    Bardzo dobre warunki pracy.

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę firm DAKO z siedzibą w Gliwicach.'

Dane kontaktowe

Dako Job Center rekrutacja
662 pokaż numer