Spawacz MAG

07.06.2019 Rzezawa, małopolskie Dodaj do przechowalni

Arcom Sp. J. www.arcom.net.pl w związku z ciągłym rozwojem poszukuje

Spawaczy

Miejsce pracy: Rzezawa koło Bochni

Zakres obowiązków:
– spawanie konstrukcji (regały, palety stalowe) zgodnie z dostarczoną dokumentacją technologiczną,

Wymagania:
– min. 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, osobom, które nie mają wymaganego doświadczenia zawodowego oferujemy możliwość doszkolenia,
– wykształcenie zawodowe lub techniczne,
– aktualne uprawnienia spawalnicze MAG (MIG będą mile widziane),
– bardzo dobra znajomość rysunku technicznego – umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej,

Oferujemy:
– stabilną pracę w ramach umowy o pracę,

– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

– dodatkowe benefity dla pracowników (karta multisport, ubezpieczenie),

– atrakcyjny system premiowy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@arcom.net.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arcom Sp. J. Artur Wilk, Robert Zięba z siedzibą w Rzezawie, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)".

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Arcom Sp. J. Artur Wilk, Robert Zięba z siedzibą w Rzezawie, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Informujemy, że Administratorem danych jest Arcom Sp. J Artur Wilk, Robert Zięba z siedzibą w Rzezawie przy ul. Brzeskiej 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dane kontaktowe

Arcom Sp. J. praca
14 pokaż numer