Spawacz MAG

25.10.2018 Mielec, podkarpackie Dodaj do przechowalni

Agencja Pracy OK Job Sp. z o.o. wpisana do rejestru agencji zatrudniania pod numerem 12732, poszukuje dla swojego klienta z branży produkcyjnej kandydatów do pracy na stanowisku:

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Mielec

Zakres obowiązków:

- spawanie elementów konstrukcyjnych maszyn rolniczych

- praca z rysunkiem technicznym

- praca w systemie dwuzmianowym

Oczekiwania:

- umiejętność spawania ( mile widziana metoda MAG)

- mile widziany certyfikat- istnieje możliwość pomocy w jego otrzymaniu dla osób mających doświadczenia spawalnicze

- gotowość do pracy sezonowej ( listopad- marzec )

- wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę p pracę tymczasową,

- wynagrodzenie podstawowe oraz premie za obecność oraz wydajność pracy,

- możliwość zapewnienia bezpłatnego noclegu osobom z poza Mielca

Dane kontaktowe

krempa.a
577 pokaż numer