SPAWACZ MAG 135 FW

10.07.2018 Poznań, wielkopolskie Dodaj do przechowalni

Jesteśmy dynamicznie działającą firmą z polskim kapitałem, specjalizujemy się w obsłudze sektora głównie przemysłowego. Oferujemy nowoczesne rozwiązania HR w obszarze outsourcingu, pracy tymczasowej i rekrutacji. Wysoki poziom obsługi i indywidualne podejście do potrzeb zmieniającego się rynku są gwarancją sukcesu! Nasz zespół to grupa ekspertów posiadających bogate doświadczenie w optymalizacji procesów HR-owych.

Aktualnie do naszego zespołu szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Wlkp.

Numer referencyjny: SS/LK/12/2017

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji zachęcamy do kontaktu:

Lija Kilanava

Specjalista ds. rekrutacji

Mail: lija.kilanava@laxo.pl

Tel. 61 666 4747

Prosimy o dołączenie klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LAXO Group Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji oraz na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z LAXO Group Sp. z o.o. Spółka komandytowa w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.

Administratorem danych jest LAXO Group Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (ul. Droga Dębińska 3A (61-555 Poznań), +48 61 666 47 47. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne."

Dane kontaktowe

Inna Bila
inna.bila
570 pokaż numer