SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH MAG 135 BW

19.04.2018 Bolesławiec, dolnośląskie Dodaj do przechowalni

Jesteśmy dynamicznie działającą firmą z polskim kapitałem, specjalizujemy się w obsłudze sektora głównie przemysłowego. Oferujemy nowoczesne rozwiązania HR w obszarze outsourcingu, pracy tymczasowej i rekrutacji. Wysoki poziom obsługi i indywidualne podejście do potrzeb zmieniającego się rynku są gwarancją sukcesu! Nasz zespół to grupa ekspertów posiadających bogate doświadczenie w optymalizacji procesów HR-owych.

Aktualnie do naszego zespołu szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer referencyjny: SZ/LK/05/2018

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji zachęcamy do kontaktu:

Lija Kilanava

Specjalista ds. rekrutacji

Mail: lija.kilanava@laxo.pl

Tel. 61 666 4747

Prosimy o dołączenie klauzul:

'Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez LAXO Work Sp. z o. o Sp.k. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych' 'Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z LAXO Work Sp. z o. o Sp.k.  w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi'

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest LAXO Work Sp. z o. o Sp.k.  z siedzibą w Poznaniu przy ul. Droga Dębińska 4a. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.'

Dane kontaktowe

Inna Bila
inna.bila
+48 pokaż numer