Spawacz konstrukcji

30.11.2017 Bytkowo, Wielkopolska Dodaj do przechowalni

ALUNA® International Trade and Development Group sp z o.o Sp. k., to polski producent  i lider w produkcji zadaszeń basenowych i ogrodowych, działający od ponad 16 lat na międzynarodowym rynku.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy do swojego zespołu poszukujemy kandydatów
na stanowisko:

SPAWACZ KONSTRUKCJI

Opis stanowiska : spawanie konstrukcji aluminiowych i stalowych. Współpraca z zespołem projektowo-technicznym, uczestnictwo w realizacji zleceń, projektów innowacyjnych i rozwojowych.

miejsce pracy: Bytkowo (Rokietnica)

Wymagania:

Zadania:

wykonywanie prac spawalniczych w aluminium i stali

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 602-318-264 lub o przesłanie CV na adres: office@aluna.eu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

office
602 pokaż numer