SPAWACZ - KARWINA/ 3300-4200,00 PLN

13.04.2018 Jastrzębie-Zdrój, śląskie Dodaj do przechowalni

Grafton Recruitment jest głównym dostawcą kompleksowych rozwiązań rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, jesteśmy jedną z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z 35 biurami w 6 krajach - Czechach, Węgrach, Irlandii Północnej, Polsce, Irlandii i Słowacji. 

 

Nie pobieramy opłaty za przystąpienie do rekrutacji a nasza prowizja nie jest pobierana z wynagrodzenia pracownika!
 

Chcesz pracować w Republice Czeskiej i szukasz godnego zaufania pracodawcy? Jesteśmy tu dla Ciebie. 

 

 

Opis stanowiska pracy:

 

Poszukujemy osoby chętne do pracy na stanowisku spawacza, w firmie związanej z branżą automotive. Firma zajmuje się produkcją układów wydechowych do samochodów osobowych. 

W pracy wykorzystuje się metodę CO2, główne procesy produkcyjne to formowanie i spawanie rur oraz blach ze stali nierdzewnej. Nie potrzeba certyfikatu - można go zrobić bezpośrednio w firmie (oznacza to, że istnieje możliwość zatrudnienia osób, które mają umiejętności ale niekoniecznie dużo doświadczenia, np. są świeżo po szkole).

Miejsce pracy: Karwina


Tryb pracy: 8 godzin (trzy zmiany, od poniedziałku do piątku).

 

Wymagania:

Wynagrodzenie (podstawowe)*: 

 

*Kwota ta nie uwzględnia dodatku za ilość przepracowanych zmian nocnych oraz przepracowanych nadgodzin czy innych bonusów - oznacza to, że finalny zarobek jest wyższy a na podstawie stażu pracy może wzrosnąć. Początkowe podstawowe wynagrodzenie wynosi 19 600 CZK/ brutto a po przyuczeniu wzrasta do 20 900 CZK/ brutto (osoby z doświadczeniem mogą mieć zaoferowaną od początku wyższą stawkę).

 


Pracownik ma zagwarantowane:

 

Benefity:

 

Chcesz uzyskać więcej szczegółów? Dzwoń, pisz! Jeśli uważasz, że ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie – wyślij do nas swoje CV i umów się na spotkanie.

Dane kontaktowe

Aleksandra Sikora
pracawczechach
783 pokaż numer

Aplikuj teraz

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3