Spawacz Bielany Wrocławskie

05.03.2019 Bielany Wrocławskie, dolnośląskie Dodaj do przechowalni

SIMA Consulting to Twój zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Do grona naszych doradców należą także eksperci zajmujący się zagadnieniami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych czy naliczania wynagrodzeń. Wszystko to pozwala nam kompleksowo realizować zlecane nam przez Klientów zadania związane z rekrutacją, doradztwem personalnym i innymi obszarami HR, a co najważniejsze – proponować innowacyjnie i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

Obecnie dla naszego klienta, specjalizującego się w produkcji mechanicznych innowacji oraz rozwiązań logistycznych poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz

(SP2019A)

Obowiązki:

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało spawanie elementów ze stali i aluminium, takich jak schody, podesty i barierki wykorzystywane w konstrukcjach wież wiatrowych.

Ponadto go głównych zadań należy:

-  spawanie zgodnie ze specyfikacją i rysunkami technicznymi

- wykonywanie wysokojakościowych spoin

- przygotowywanie maszyn – przezbrojenia, ustawienia parametrów konfigurujących

- dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, jak również powierzonych narzędzi i maszyn

- przestrzeganie terminów, zgodnie z oczekiwaniami klientów

- ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą

2. Wymagania:

- doświadczenie w spawaniu elementów metalowych i/lub aluminiowych

- wykształcenie zawodowe

- uprawnienia do spawania  : Stal Certyfikat 9606 -1 , proces spawania 135, MAG, rodzaj łączenia FW/BW i/lub Aluminium Certyfikat 9606 -2, proces spawania 131, MIG, rodzaj łączenia BW i FW

- umiejętność czytania rysunków technicznych

- umiejętność wprowadzania danych do systemu komputerowego

- dbanie o powierzone maszyny

3. Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym

- pracę w systemie 3 zmianowym ( 6-14, 14-22, 22-6)

-bardzo dobre i komfortowe warunki pracy oraz pracę na nowoczesnych maszynach ( nowopowstały obiekt)

- przyjazną atmosferę w miejscu pracy

- okazję do aktywnego udziału w rozwoju firmy

- udział w szkoleniach zarówno w kraju, jak i za granicą

- atrakcyjne benefity pozapłacowe ( Multisport, prywatna opieka medyczna)

Dane kontaktowe

Katarzyna Kowalewska
k.kowalewska
720 pokaż numer