Spawacz Aluminium

10.07.2019 Rostock, łódzkie Dodaj do przechowalni

Dla naszego klienta w przemysle pojazdow szynowych poszukujemy spawaczy Aluminium MIG/ WIG.
Lokalizacja: Bonn

Zakres obowiązków:

- Spawanie przy pojazdach szynowych

- Praca według rysunków technicznych

- Praca 3-zmianowa

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe na podanym wyzej stanowisku

131 P BW 23 S t3 PA ss nb

131 P BW 23 S t8 PA ss nb

131 P FW 23 S t10 PB ml

131 P FW 23 S t3 PF sl

141 P BW 23 S t3 PA ss nb

141 P FW 23 S t3 PF sl

Wymagane sa te certyfikaty, ale nie musza byc aktualne

-  Prawo jazdy oraz własne auto do dyspozycji

Oferujemy:

-    Wynagrodzenie: 16,00 EUR/godz. netto (na reke) + kwatera oplacona przez firme

-    Niemiecka umowę o prace wraz ze wszystkimi swiadczeniami

-    Dlugoterminowa wspolpraca

-   Organizujemy zakwaterowanie

-    Praca na pełny etat na hali

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z posiadanymi uprawnieniami na adres: rostock@wbd-gruppe.de

Kontakt pod numerem telefonu: 049 381/ 45 82 88 62

Dane kontaktowe

Beata Senkala
rostock
381 pokaż numer