Spawacz aluminium

04.04.2019 Winsen, Niedersachsen Dodaj do przechowalni

Dla firmy zajmującej się produkcja specjalnych pojazdow takich jak: silosy, cysterny, wagony, kontenery z aluminium i stali nierdzewnej poszukujemy Spawaczy Aluminium.
Lokalizacja: Winsen (Luhe)

Zakres obowiązków:

 spawanie aluminium, spoiny pachwinowe, cienka blacha do ok. 4 mm oraz prace szlifierskie

 praca według rysunków technicznych

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza

Certyfiakty spawalnicze : 131 + 141 BW+FW 23 PD+PF

Znajomosc jezyka angielskiego lub niemieckiego

Chęć do pracy w systemie 2 zmianowym

Prawo jazdy oraz własne auto do dyspozycji

Oferujemy:

  Wynagrodzenie: 12,50 EUR/godz. netto (na reke) + kwatera oplacona przez firme

  Niemiecka umowę o prace wraz ze wszystkimi swiadczeniami

  Dlugoterminowa wspolpraca

  Organizujemy zakwaterowanie

  Praca na pełny etat na hali (możliwość pracy w wekendy)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z posiadanymi uprawnieniami na adres: rostock@wbd-gruppe.de

Kontakt pod numerem telefonu: 049 381/ 45 82 88 62

Dane kontaktowe

Beata Senkala
rostock
004 pokaż numer