Spawacz

17.01.2018 Oborniki, wielkopolskie Dodaj do przechowalni

Obecnie firma Ruukki Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

 

Spawacz

Wydział Konstrukcji Stalowych

Miejsce pracy: Oborniki Wielkopolskie

 

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na adres: poland.recruiting@ruukki.com

Lub osobiście w siedzibie firmy:

Ruukki Polska Sp. z o.o.

ul. Łukowska 7/9, 64-600 Oborniki

 

 

Informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 7 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), kandydatów do pracy jest Ruukki Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie (96-300) ul. Jaktorowska 13.
2. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
3. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.). jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej.
4. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych.
5. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji.
6. Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Administratora także w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu kandydaci powinni zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzulę zgody według wzoru zamieszczonego poniżej.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ruukki Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie (96-300)  ul. Jaktorowska 13 również w przyszłych procesach rekrutacji. Moja zgoda na przetwarzanie danych jest ważna do odwołania".

Dane kontaktowe

Monika Małecka
Monika.malecka

Aplikuj teraz

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3