SPAWACZ

22.07.2020 Wieluń, łódzkie Dodaj do przechowalni

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów samochodowych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: Wieluń

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

spawanie konstrukcji stalowych i aluminiowych naczep i przyczep

czytanie rysunku technicznego

spawanie metodą MAG

WYMAGANIA:

doświadczenie w pracy jako Spawacz

certyfikat lub książeczka spawacza potwierdzająca uprawnienia spawania metodą MAG, MIG

umiejętność czytania rysunku technicznego

sumienność i rzetelność

dyspozycyjność do pracy zmianowej

OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa i system premiowy

pakiety medyczne

dofinansowanie obiadów w stołówce firmowej

transport pracowniczy

stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

szkolenia zawodowe

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV lub kontakt bezpośredni:

WIELTON S.A.
Dział HR

ul. Fabryczna 8
98-300 Wieluń
tel. (0-43) 843 45 10 wew. 438

Dane kontaktowe

praca
502 pokaż numer